Affiliate adidas 19.3 kopačky

Srovnávání kopaček Adidas X 19.3 FG versus SG. Které kopačky si vybrat?

Asi každý, kdo někdy vstoupil na trávník na jakékoliv úrovni, řešil ještě před prvním výkopem výběr kopaček a nejeden hráč potvrdí, že výběr bývá často dosti těžkou záležitostí. A když už se výběr zúžil z pěti párů na pouhé dva, začalo srovnávání pro a proti. Sáhnout pro ty, které Vašim očím více lahodí nebo ušetřit jakoukoliv korunku? Ukážeme Vám, jak vlastně kopačky vybírat a předejít potížím.

Vzpomeňte si, jakou soutěž kopete

Ne každý má to štěstí kopat nejvyšší soutěž za prvoligový klub, kde se namísto piva a klobásy dočkáte pořádně mastné výplaty. A přesně pro ty, co tohle štěstí neměli a musí se spokojit například s okresním přeborem, máme jeden typ. Víme, že představa, že to jednou dotáhnete do Ligy mistrů a vyděláte miliony, je neskutečně lákavá a velmi příjemná, avšak v určitém věku, kdy se pivo a s ním spojený rozbor zápasu či tréninku stává motivací číslo jedna, už se tento sen začíná vzdalovat. Proto bohatě postačí nižší kvalita kopaček, se kterou se zákonitě snižuje i prodejní cena. Není potřeba obouvat kopačky za téměř polovinu výplaty, když můžete pořídit kopačky do dvou tisíc českých korun.

Rozdíl naleznete na povrchu kopaček a také ve švech. Zatímco dražší varianta se identifikuje především měkčím a tenčím povrchem připomínajícím obyčejný papír, ty levnější mívají povrch o něco tlustší. Ano, je pravda, že tenčí látka lépe obemkne a okopíruje tvar vaší nohy, což Vám zpravidla umožní lépe manipulovat s dynamikou pohybu a kontrolovat míč na noze, ale také se Vám nepříjemně připomene při každém „šlapáku.“ Co se pak týče šití kopaček, je pravdou, že především kopačky za nižší cenu nemusí příliš dlouho posloužit. Od odstranění závad či navrácení kupní ceny jsou však na světě reklamace, které Váš problém jednoduše vyřeší.

Železné kolíky či jen obyčejné lisovky?

Zdali sáhnout po lisovkách či kopačkách disponujícím možným našroubováním železných kolíků může rozhodnout povrch trávy nebo také počasí. Pokud počasí nevypadá příliš příznivě a na travnatou plochu dopadá spousta dešťových kapek, které způsobují podmočení trávy, je to parádní příležitost na nasazení železných kolíků. Díky nim lépe budete koordinovat svůj pohyb, ale není to zase tak razantní rozdíl. I obyčejné lisovky se s těmihle podmínkami dokážou bez větších problémů vyrovnat, tudíž Vám bohatě postačí. Pokud si tedy nepotrpíte na detailu či strachu protihráčů z obranných skluzů, nejsou šroubovací kolíky žádnou nutností. Navíc jsou pro nohu daleko méně komfortní, kdežto klasické lisovky nemají na chodidla žádný vliv.

Nechce se Vám šněrovat? Pořiďte si kopačky bez tkaniček

Napsat komentář